president
banner_vru_ua
banner_kmu_ua
uryad_gor_lin
nads
nazk
zoda
zmr
akademia
facebook-logo
HotLog

Соціальний захист

телефон для довідок: (061) 787-66-79, (050) 132-92-13

 

 Статистичні збірники

«Соціальний захист населення Запорізької області» в 2017 роціpdf

Статистичний збірник містить матеріали, що характеризують кількість пенсіонерів та середній розмір пенсії, забезпечення яких здійснюється відповідно до нормативно-правових актів органами Пенсійного фонду, види і розміри пенсій, мережу та діяльність дитячих інтернатних закладів, розподіл дітей-сиріт й дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також у виданні наведена інформація щодо захворювання, яке зареєстроване в населення старших та окремих вікових груп, за класами хвороб, висвітлені показники про кількість дітей, які знаходяться на вихованні в сім’ях громадян, у будинках сімейного типу і прийомних сім’ях, мережі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, захисту прав дітей.

У збірнику міститься інформація щодо діяльності будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (дорослих, дітей і молоді), територіальних центрів, які обслуговують громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, інших громадян, які перебували в складних життєвих обставинах, центрів (відділень) обліку бездомних громадян.

У виданні представлені показники, що характеризують надання допомоги окремим категоріям населенням, а саме: допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, цільова грошова допомога непрацездатним громадянам з мінімальними доходами, державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд, грошова і натуральна допомога громадянам, які перебували в складних життєвих обставинах, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та для відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива.

У статистичному збірнику наведена інформація про кількість ветеранів війни, дітей війни, ветеранів праці, працюючих пенсіонерів.

Окремі показники наводяться по містах та районах.

Кількість стор. – 84, вартість – 177,00 грн.

Термін видання – 10 вересня. 

«Захист дітей, які потребують особливої уваги суспільства в Запорізькій області в 2017 році»  pdf

У збірнику наведено інформацію про мережу та діяльність дитячих інтернатних закладів, розподіл дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за місцем перебування та навчання; склад вихованців інтернатних закладів; їх вибуття та улаштування; кількість дітей і підлітків, які знаходяться на вихованні в сім’ях громадян; про будинки сімейного типу та прийомні сім’ї; мережу центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, характеристику їх вихованців за окремими ознаками; захист прав дітей; наявність житла у дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; кількість дітей, які перебували на обліку в підрозділах превентивної діяльності з ювенальної превенції. Збірник містить інформацію про захворюваність дитячого населення за класами хвороб, у т.ч. на соціально-небезпечні хвороби (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, венеричні захворювання); про кількість дітей, померлих від навмисних самоушкоджень (включаючи самогубства); про кількість розлучень; народжуваність у неповних сім’ях; про кількість засуджених дітей та тих, які утримувались у виховних колоніях для неповнолітніх. Основні показники наведені як по містах та районах області, так і в порівнянні з регіонами України.

Кількість стор. – 67, вартість – 165,20 грн.

Термін видання – 20 липня.

Статистичний бюлетень

«Надання населенню субсидій у Запорізькій області»
в 2017 році/січні–березні/січні–червні/січні–вересні 2018 року

Статистичний бюлетень містить основні показники, що характеризують надання населенню області субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, а також для придбання скрапленого газу, рідкого і твердого пічного побутового палива. Інформація надається по містах та районах.

Кількість стор. – 32, вартість – 90,63 грн.

Термін видання – 31.01, 30.04, 31.07, 31.10.

Календар оприлюднення інформації

Вересень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Макроекономічні показники


makroekon

Інфографіка


infograph

Калькулятор інфляції


Calc infl1

Статистика регіонів


rp nr sg
prom bud price

Демографічний паспорт території


demogr pasport

Статистичний атлас 2016

atlas